aerograf 3D

LAKIERNICTWO ARTYSTYCZNE

Malowanie aut, pojazdów, samochodów

samochody osobowe, ciężarowe i inne pojazdy

RENOWACJA - ODNOWA BUJAKÓW

bujaki , samochodziki, automaty zarobkowe, karuzele, place zabaw, wesołe miasteczko ...

 

MALARSTWO ARTYSTYCZNE ŚCIENNE

malowanie ścian, dom, restauracja, dyskoteka, plac zabaw, sklep, centrum handlowe i inne

Rysujemy, malujemy lakierujemy, ozdabiamy powierzchnię za pomocą airbrush. Wielokrotnie wyjeżdżamy do Państwa, aby malować u was na miejscu. Airbrush powstaje na ścianach w dyskotekach, barach, placach zabaw, w domach handlowych oraz domach prywatnych. Jeśli chcą państwo abyśmy przyjechali do Was to należy do nas zadzwonić lub wysłać maila i zrobić uzgodnienia. Bardzo chętnie przyjedziemy. Nasz airbrush powstaje szybko i sprawnie. Ściany o powierzchni około  150m2 malujemy około jednego tygodnia. Często malowaliśmy samochody w warsztatach w których były one przygotowywane. Wtedy nie ma dużych problemów.  Zadzwoń i umów się! Zapraszamy!

 
ChromaDepth 3D - Chromadepth jest opatentowaną technologią firmy Chromatek, która wytwarza stereoskopowy efekt w oparciu o różnice w dyfrakcji koloru poprzez specjalny pryzmat, holograficzny filtr umieszczony w okularach. Okulary Chromadepth celowo zaostrzają aberrację chromatyczną i dają złudzenie kolorów podejmujących różne pozycje w przestrzeni, czerwony jest z przodu a niebieski na końcu. To działa szczególnie dobrze kiedy niebo, morza lub trawy są umieszczone jako tło natomiast czerwone obiekty znajdują się na pierwszym planie. Każdej dziedzinie sztuk można nadać efekt 3D dopóki spektrum kolorów jest od najbliższego czerwonego do najdalszego niebieskiego. Od przodu do tyłu jest całe spektrum światła widzialnego, od czerwonego poprzez pomarańczowy, żółty, zielony i niebieski. W rezultacie, ChromaDepth działa najlepiej ze sztucznie wytworzonych lub przetworzonych zdjęć, ponieważ kolor wskazuje na głębię. W przeciwieństwie do obrazów stereoskopowych, tworzą obraz prawdziwy i naturalny.
 
 
 
 
 
Obraz ChromaDepth bez ręcznej poprawy jest praktycznie niemożliwy. Taki obraz musi być wymyślony lub przetworzony aby dane kolory znalazły się na odpowiednich planach. Obraz Chromadepth można wzbogacić światłem ultrafioletowym(UV), który przy zastosowaniu farb fluorescencynych, powoduje wyostrzenie kolorów i jeszcze większą głębię W przeciwieństwie do stereoskopowych obrazów które wymagają dwóch obrazów, ChromaDepth zawiera szczegółowe informacje w jednym obrazie, co powoduje, że można je oglądać również bez specjalnych okularów. Tak więc, obrazy ChromaDepth można wygodnie i czytelnie oglądać bez okularów, choć wtedy efekt 3D nie będzie odczuwalny.
 
 
W technice tej maluje już wiele lat wykonując zlecone aranżacje ścian w wielu galeriach handlowych, barach, restauracjach oraz domach prywatnych.  Ukończone już prace zawsze wywołują zaskoczenie na twarzy odbiorców, zadowolenie a nawet zachwyt nad efektem jaki został osiągnięty.
 
Zapraszam do obejrzenia prac w zakładce galeria! 
 
poniżej kilka przykładów grafiki Chromadeph 3D 
CH Platam w Zabrzu
 
DSC_0991 (Kopiowanie).JPG (680×384) 
DSC_0988 (Kopiowanie).JPG (680×384)
DSC_0985 (Kopiowanie).JPG (680×384)
 
 CH Galeria Jurajska w Częstchowie 
DSC_1046 (Kopiowanie).JPG (680×384) 
DSC_1036 (Kopiowanie).JPG (680×384)
DSC_1038 (Kopiowanie).JPG (680×384) 
DSC_1043 (Kopiowanie).JPG (680×384)